IMPROMAT-COMPUTER - Projekt roku - Kaspersky Lab

20. 6. 2016 - IMPROMAT

Společnost IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. společně s distribuční společností AT Computers se staly vítězem v kategorii Projekt roku společnosti Kaspersky Lab

Toto prestižní ocenění bylo uděleno v rámci mezinárodní partnerské konference segmentu rozvíjejících se trhů v Barceloně. Konference se v termínu  od 30. 5. do 2.6. 2016 zúčastnilo více jak 100 zástupců ze 42 zemí regionu Východní Evropy, Středního východu, Latinské Ameriky a Afriky. Celkem bylo oceněno ve všech kategoriích pouze osm společností z uvedených regionů. Společnosti IMPROMAT-COMPUTER společně s distribuční společností AT Computers byly jedinými oceněnými společnostmi z regionu Východní Evropy.

Na konferenci se mimo jiné partneři seznámili s trendy v oblasti počítačové bezpečnosti a obchodní strategii společnosti Kaspersky Lab prezentované přímo nejvyšším vedením předsedou představenstva a CEO Eugene Kaspersky.

O společnosti IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. a partnerství Kaspersky Lab

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. je držitelem nejvyššího partnerského ocenění společnosti Kaspersky Lab Platinový partner.

O společnosti Kaspersky Lab

Kaspersky Lab je mezinárodní společností, která se zabývá kybernetickou bezpečností a funguje již od roku 1997. Své rozsáhlé odborné znalosti kybernetických hrozeb využívá Kaspersky Lab při vytváření bezpečnostních řešení a služeb k ochraně podniků, kritické infrastruktury, vládních organizací a uživatelů po celém světě. Portfolio společnosti zahrnuje špičkové zabezpečení koncových bodů a specializovaná bezpečnostní řešení a služby sloužící k ochraně proti sofistikovaným a neustále se vyvíjejícím digitálním hrozbám. Technologie Kaspersky Lab chrání celosvětově více než 400 milionů uživatelů a 270 tisíc korporátních klientů. Více se dozvíte na www.kaspersky.cz.