IMPROMAT-COMPUTER – držitel nejvyšší certifikace „Microsoft Gold Competency partner“

3. 4. 2017 - IMPROMAT

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. opět získal podle nových podmínek společnosti Microsoft nejvyšší partnerské ocenění „Microsoft Gold Competency partner“.

V souvislosti s novým celosvětovým partnerským programem společnosti Microsoft získal IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. nejvyšší partnerské ocenění „Microsoft Gold Competency partner“ na období 2017/18.

Nový partnerský program výrazným způsobem změnil nároky a zvýšil obchodní, technické a certifikační požadavky na partnery. Dle našeho názoru se jedná o největší změny za posledních pět let partnerského programu společnosti Microsoft. Změny souvisí také s prioritami a větší orientací společnosti Microsoft na „cloud a mobilitu“.

O společnosti IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. a partnerství Microsoft

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. je dlouholetým partnerem společnosti Microsoft na nejvyšší úrovni a je aktuálně držitelem nejvyššího partnerského ocenění společnosti Microsoft „Microsoft Gold Competency Partner.“

O společnosti Microsoft

Microsoft je přední výrobce technologií pro svět, ve kterém jsou mobilita a cloud na prvním místě. Naší misí je umožnit každému člověku a každé organizaci na světě dokázat více. Microsoft Corporation vznikla před více než 40 lety – v dubnu roku 1975. Česká pobočka zahájila činnost v roce 1992. Na podzim 2015 jsme se spolu s pražskou divizí  Skype přestěhovali do nového světa práce – kanceláře vytvořené pro svět práce odkudkoli. V červenci 2016 spojila česká pobočka síly se slovenskou a vznikl Microsoft Česká republika a Slovensko. Na podzim 2016 bylo v Praze otevřeno vývojové centrum Microsoft Dynamics.