IMPROMAT-COMPUTER – nejvyšší certifikace „Kaspersky Lab Platinum Partner“

2. 1. 2017 - IMPROMAT

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. opět splnil náročné podmínky společnosti Kaspersky Lab a získal nejvyšší partnerské ocenění „Kaspersky Lab Platinum Partner“.

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. opět splnil náročné partnerské podmínky a to jak technické, obchodní i referenční  a získal nejvyšší celosvětové partnerské ocenění „Kaspersky Lab Platinum Partner“ pro rok 2017.

O společnosti IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. a partnerství Kaspersky Lab

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. je dlouholetým partnerem společnosti Kaspersky Lab na nejvyšší úrovni a je aktuálně držitelem nejvyššího partnerského ocenění společnosti Kaspersky Lab: „Kaspersky Lab Platinum Partner.“

O společnosti Kaspersky Lab

Kaspersky Lab je mezinárodní společností, která se zabývá kybernetickou bezpečností a funguje již od roku 1997. Své rozsáhlé odborné znalosti kybernetických hrozeb využívá Kaspersky Lab při vytváření bezpečnostních řešení a služeb k ochraně podniků, kritické infrastruktury, vládních organizací a uživatelů po celém světě. Portfolio společnosti zahrnuje špičkové zabezpečení koncových bodů a specializovaná bezpečnostní řešení a služby sloužící k ochraně proti sofistikovaným a neustále se vyvíjejícím digitálním hrozbám. Technologie Kaspersky Lab chrání celosvětově více než 400 milionů uživatelů a 270 tisíc korporátních klientů. Více informací na www.kaspersky.cz.