IMPROMAT-COMPUTER – partnerství Red Hat „Advanced Business Partner“

22. 1. 2017 - IMPROMAT

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. opět obhájil podmínky společnosti Red Hat a získal partnerské ocenění Red Hat „Advanced Business Partner“.

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. opět splnil certifikační podmínky a získal partnerské ocenění společnosti Red Hat: „Advanced Business Partner“ na období 2017/18.

O společnosti IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. a partnerství Red Hat

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. je dlouholetým partnerem společnosti Red Hat a je aktuálně držitelem partnerského ocenění společnosti Red Hat: „Advanced Business Partner.“

O společnosti Red Hat

Společnost Red Hat je přední světový poskytovatel open source softwarových řešení, který s využitím komunitního přístupu poskytuje spolehlivé a vysoce výkonné cloudové, virtualizační, úložné, linuxové a middlewarové technologie. Brněnská pobočka Red Hat Czech s.r.o. je největším vývojovým centrem společnosti na světě. Vedle technologií nabízí Red Hat také technickou podporu, školení a konzultační služby. Díky celosvětovému propojení sítě firem, partnerů a open source komunit pomáhá vytvářet relevantní a inovativní technologie, které osvobozují zdroje pro rozvoj a připravují zákazníky na budoucí změny v informačních technologiích. Více informací o společnosti Red Hat je k dispozici na adrese http://www.redhat.com.