IMPROMAT-COMPUTER – nejvyšší úroveň partnerství „VMware Solution Provider level Premier“

29. 3. 2017 - IMPROMAT

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. získal nejvyšší úroveň partnerství „VMware Solution Provider level Premier“.

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. splnil náročné certifikační a partnerské podmínky společnosti VMware a získal nejvyšší úroveň partnerství „VMware Solution Provider level Premier“.

Obdržená úroveň partnerství dokládá vysoké technické a odborné kompetence společnosti IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. v oblasti virtualizovaných a cloudových technologií.

O společnosti IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. a partnerství VMware

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. je dlouholetým partnerem společnosti VMware a je aktuálně držitelem nejvyššího partnerského ocenění společnosti VMware: „VMware Solution Provider level Premier“.

O společnosti VMware

VMware je přední světový poskytovatel cloudové infrastruktury a řešení pro podnikovou mobilitu, který zákazníkům pomáhá urychlit proces digitální transformace. VMware umožňuje podnikům pomocí architektury VMware Cross-Cloud Architecture a řešení pro datová centra, mobilitu a bezpečnost adoptovat softwarově definovaný přístup k IT i obchodní činnosti. Společnost VMware v roce 2016 dosáhla výnosů ve výši 7,09 miliardy USD. Sídlí v Palo Alto ve státě Kalifornie a má více než 500 000 zákazníků a 75 000 partnerů na celém světě.