IMPROMAT-COMPUTER – nejlepší prodejce řešení Kaspersky Lab v regionu Eastern Europe

20. 6. 2017 - IMPROMAT

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. oceněn jako nejlepší prodejce řešení Kaspersky Lab v regionu Eastern Europe za rok 2016.

 IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. obdržel cenné ocenění na Evropské konferenci 2017 v Cascais v Portugalsku, kterou uspořádala společnost Kaspersky Lab pro své evropské partnery ve dnech 19.-21.6.2017.

Na konferenci mimo jiné byly prezentovány aktuální trendy v oblasti „Cybersecurity“,  pokročilá bezpečnostní řešení a služby, strategie a vize společnosti Kaspersky Lab a také pohled na otázky ochrany osobních údajů občanů EU (Obecné nařízení na ochranu osobních údajů EU - GDPR (General Data Protection Regulation)).

 

O společnosti IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. a partnerství Kaspersky Lab

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. je dlouholetým partnerem společnosti Kaspersky Lab na nejvyšší úrovni a je aktuálně držitelem nejvyššího partnerského ocenění společnosti Kaspersky Lab: „Kaspersky Lab Platinum Partner.“

O společnosti Kaspersky Lab

Kaspersky Lab je mezinárodní společností, která se zabývá kybernetickou bezpečností a funguje již od roku 1997. Své rozsáhlé odborné znalosti kybernetických hrozeb využívá Kaspersky Lab při vytváření bezpečnostních řešení a služeb k ochraně podniků, kritické infrastruktury, vládních organizací a uživatelů po celém světě. Portfolio společnosti zahrnuje špičkové zabezpečení koncových bodů a specializovaná bezpečnostní řešení a služby sloužící k ochraně proti sofistikovaným a neustále se vyvíjejícím digitálním hrozbám. Technologie Kaspersky Lab chrání celosvětově více než 400 milionů uživatelů a 270 tisíc korporátních klientů. Více informací na www.kaspersky.cz.