IMPROMAT-COMPUTER oceněn jako jeden z TOP partnerů společnosti Fortinet za rok 2017

14. 3. 2018 - IMPROMAT

IMPROMAT-COMPUTER oceněn a vyhlášen jako jeden z TOP partnerů roku 2017 společnosti Fortinet.

Na partnerském setkání Fortinet Partner SYNC dne 14. 3. 2018 v Zaječí vyhlásili a ocenili zástupci společnosti Fortinet pro Českou a Slovenskou republiku své nejlepší partnery. IMPROMAT-COMPUTER se zařadil mezi TOP partnery roku 2017 společnosti Fortinet.

IMPROMAT-COMPUTER získal hlavní ocenění v kategorii „Skokan roku 2017“ a to za vynikající obchodní výsledky fiskálního roku 2017. Ocenění předal zástupcům společnosti IMPROMAT-COMPUTER Ondřej Šťáhlavský, Regional Director CEE společnosti Fortinet.

V rámci partnerského setkání mimo jiné byly rozebírány „Oblasti kyberbezpečnosti ve věku digitální transformace“, strategie a vize společnosti Fortinet pro následující období,  řešení pro GDPR, technologické novinky a další. Setkání se účastnili vybraní partneři společnosti Fortinet.

 

O společnosti IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. a partnerství Fortinet

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Fortinet. Bezpečnostní řešení a související technologie patří k hlavním preferovaným oblastem a jsou v souladu se strategií a dlouhodobým směřováním společnosti IMPROMAT-COMPUTER.   

O společnosti Fortinet

Společnost Fortinet (NASDAQ: FTNT) chrání nejcennější majetek firem, poskytovatelů služeb i vládních organizací po celém světě. Rychlá, bezpečná a globální řešení Fortinet pro kybernetickou bezpečnost poskytují širokou a vysoce výkonnou ochranu proti dynamickým bezpečnostním hrozbám, a zároveň zjednodušují IT infrastrukturu.

Řešení jsou vyvíjena na základě výzkumu, analýz a monitoringu aktuálních hrozeb. Díky tomu se Fortinet dokáže vypořádat s nejdůležitějšími bezpečnostními požadavky firem, ať už v oblasti sítí, aplikací nebo mobility, bez ohledu na to, zda se jedná o virtualizované, cloudové či fyzické prostředí. Více než 210 000 zákazníků po celém světě, včetně těch největších a nejsložitějších organizací, spoléhá na Fortinet při ochraně svého prostředí. Více na webu: https://www.fortinet.com/