MPROMAT-COMPUTER – nejvyšší úroveň partnerství VMware

1. 3. 2019 - IMPROMAT

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. získal nejvyšší úroveň partnerství „VMware Solution Provider level Premier“ 2019/20.

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. splnil náročné certifikační a partnerské podmínky společnosti VMware a získal nejvyšší úroveň partnerství „VMware Solution Provider level Premier“ 2019/20.

Obdržená úroveň partnerství dokládá vysoké technické a odborné kompetence společnosti IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. v oblasti virtualizovaných a cloudových technologií.

O společnosti IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. a partnerství VMware

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. je dlouholetým partnerem společnosti VMware a je aktuálně držitelem nejvyššího partnerského ocenění společnosti VMware: „VMware Solution Provider level Premier“.

O společnosti VMware

Software společnosti VMware je základem komplexní globální digitální infrastruktury. Její cloudová, síťová a bezpečnostní řešení a produkty pro digitální pracovní prostředí podporované ekosystémem 75 000 partnerů si zvolilo více než 500 000 zákazníků z celého světa jako základ svého dynamického a výkonného digitálního prostředí. Společnost VMware sídlí v Palo Alto v Kalifornii a jejím dlouhodobým cílem je přinášet přelomové inovace a pozitivně ovlivňovat svět.  Další informace naleznete na stránkách: https://www.vmware.com/cz/company.html