IMPROMAT-COMPUTER – „Nejlepší servisní partner za rok 2019“

28. 1. 2020 - IMPROMAT

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. obdržel prestižní ocenění HP Inc.v kategorii Nejlepší servisní partner za rok 2019.

Společnost HP Inc Czech Republic vyjádřila poděkování svým obchodním partnerům v České republice za spolupráci v roce 2019. Nejúspěšnější partneři za uplynulých dvanáct měsíců byli oceněni na slavnostním galavečeru, jenž se uskutečnil v prostorách pražského Národního muzea.

Vítězem v kategorii Nejlepší servisní partner za rok 2019 se stal IMPROMAT-COMPUTER. Uvedené ocenění potvrzuje významné postavení společnosti IMPROMAT-COMPUTER v oblasti poskytování servisních služeb v rámci ČR.

 

O společnosti IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. a partnerství HP Inc

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. je dlouholetým Gold partnerem společnosti HP Inc.

O společnosti HP Inc

Naší vizí je vytvořit technologii, která každému změní život k lepšímu – každému člověku, každé organizaci a každé komunitě na celém světě – a to kdekoli. To nás motivuje a inspiruje dělat to, co děláme. A vyrábět to, co vyrábíme. Objevovat a znovuobjevovat. Vytvářet technologie, které ohromují. Nepřestáváme jít energicky za svým, protože ani vy nepřestáváte. Také znovuobjevujete způsob, jakým pracujete. Jakým si hrajete. Jakým žijete. Díky našim technologiím znovuobjevíte svět. To je naše poslání. To je společnost HP v novém kabátě.