IMPROMAT-COMPUTER – nejvyšší certifikace „Microsoft Gold Competency partner“ 2020/2021

11. 5. 2020 - IMPROMAT

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. potvrdil nejvyšší partnerské ocenění „Microsoft Gold Competency partner“ na období 2020/2021.

V souvislosti s celosvětovým partnerským programem společnosti Microsoft získal IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. opět nejvyšší partnerské ocenění „Microsoft Gold Competency partner“ na období 2020/21.

Partnerský program společnosti Microsoft mimo jiné klade vysoké nároky na splnění obchodních, technických a certifikačních požadavků partnera společnosti Microsoft.

IMPROMAT-COMPUTER je dlouholetým certifikovaným partnerem společnosti Microsoft na nejvyšší úrovni. První certifikace partnera Microsoft získal IMPROMAT-COMPUTER více jak před 20 lety a od této doby je nepřetržitě jejím certifikovaným partnerem.  

O společnosti IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. a partnerství Microsoft

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. je dlouholetým partnerem společnosti Microsoft na nejvyšší úrovni a je aktuálně držitelem nejvyššího partnerského ocenění společnosti Microsoft „Microsoft Gold Competency Partner.“

O společnosti Microsoft Česká republika a Slovensko

Microsoft je přední výrobce technologií pro svět, ve kterém jsou mobilita a cloud na prvním místě. Naší misí je umožnit každému člověku a každé organizaci na světě dokázat více. Microsoft Corporation vznikla před více než 40 lety – v dubnu roku 1975. Česká pobočka zahájila činnost v roce 1992. Na podzim 2015 jsme se spolu s pražskou divizí Skype přestěhovali do nového světa práce – kanceláře vytvořené pro svět práce odkudkoli. V červenci 2016 spojila česká pobočka síly se slovenskou a vznikl Microsoft Česká republika a Slovensko. Na podzim 2016 bylo v Praze otevřeno vývojové centrum Microsoft Dynamics. Naší vizí je inspirovat naše zákazníky, jednotlivce i organizace v České republice i na Slovensku, aby pomocí digitálních technologií dokázali měnit svět.