IMPROMAT-COMPUTER – nejvyšší certifikace „Microsoft Gold Competency partner“ 2022/2023

12. 4. 2022 - IMPROMAT

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. získal nejvyšší partnerské ocenění „Microsoft Gold Competency partner“ na období 2022/2023

V souvislosti s celosvětovým partnerským programem společnosti Microsoft získal IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. opět nejvyšší partnerské ocenění „Microsoft Gold Competency partner“ na období 2022/23.

Partnerský program společnosti Microsoft mimo jiné klade vysoké nároky na splnění obchodních, technických a certifikačních požadavků partnera společnosti Microsoft.

V oblasti týmové spolupráce platformy M365 a O365 získal IMPROMAT-COMPUTER nejvyšší možnou partnerskou kompetenci: „Microsoft Gold Cloud Productivity“. V rámci této kompetence je IMPROMAT-COMPUTER schopen poskytovat služby na velmi vysoké úrovni prostřednictvím zkušených a certifikovaných specialistů. Jedná se zejména o následující služby:

  • · Design architektury moderní spolupráce a komunikace
  • · Adopce uživatelských potřeb a scénářů a změnových řízení
  • · Implementace a integrace platformy do stávající infrastruktury
  • · Pravidla používání a komunikace
  • · Optimalizace procesů týmové spolupráce
  • · Bezpečnost a správa identit
  • · Technická podpora prostředí

 

Další nejvyšší Gold kompetenci, kterou IMPROMAT-COMPUTER získal, je ocenění „Microsoft Gold Collaboration and Content“. Pro získání této kompetence jsou potřeba odborné znalosti a zkušenosti, které pomáhají společnostem sdílet, spolupracovat a zvyšovat jejich produktivitu.

IMPROMAT-COMPUTER je dlouholetým certifikovaným partnerem společnosti Microsoft na nejvyšší úrovni. První certifikace partnera Microsoft získal IMPROMAT-COMPUTER více jak před 25 lety a od této doby je nepřetržitě jejím certifikovaným partnerem.  

O společnosti IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. a partnerství Microsoft

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. je dlouholetým partnerem společnosti Microsoft na nejvyšší úrovni a je aktuálně držitelem nejvyššího partnerského ocenění společnosti Microsoft „Microsoft Gold Competency Partner.“

O společnosti Microsoft Česká republika a Slovensko

Microsoft je přední výrobce technologií pro svět, ve kterém jsou mobilita a cloud na prvním místě. Naší misí je umožnit každému člověku a každé organizaci na světě dokázat více. Microsoft Corporation vznikla před více než 40 lety – v dubnu roku 1975. Česká pobočka zahájila činnost v roce 1992. Na podzim 2015 jsme se spolu s pražskou divizí Skype přestěhovali do nového světa práce – kanceláře vytvořené pro svět práce odkudkoli. V červenci 2016 spojila česká pobočka síly se slovenskou a vznikl Microsoft Česká republika a Slovensko. Na podzim 2016 bylo v Praze otevřeno vývojové centrum Microsoft Dynamics. Naší vizí je inspirovat naše zákazníky, jednotlivce i organizace v České republice i na Slovensku, aby pomocí digitálních technologií dokázali měnit svět.

Věříme, že odpovědnost začíná vytvořením příležitostí pro všechny. Cílem společenské odpovědnosti Microsoftu je poskytnout přístup k technologiím a znalostem právě těm lidem a organizacím, které to potřebují nejvíce a jejichž možnosti využívat moderní technologie jsou často omezené. Pomáháme dětem a mladým lidem, zejména těm, které mají nějaké znevýhodnění, neziskovým organizacím, vzdělávacím institucím a dalším partnerům tím, že s nimi sdílíme naše technologie, zdroje, čas a dovednosti.