IMPROMAT-COMPUTER – partnerství Red Hat „Advanced Business Partner Solution Provider 2023/24

14. 2. 2023 - IMPROMAT

IMPROMAT-COMPUTER – partnerství Red Hat „Advanced Business Partner Solution Provider 2023

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. splnil certifikační podmínky a získal partnerské ocenění společnosti Red Hat: „Advanced Business Partner Solution Provider“ na období 2023/24.

O společnosti IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. a partnerství Red Hat

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. je dlouholetým partnerem společnosti Red Hat a je aktuálně držitelem partnerského ocenění společnosti Red Hat: „Advanced Business Partner Solution Provider.“

O společnosti Red Hat

Společnost Red Hat je přední světový poskytovatel open source softwarových řešení, který s využitím komunitního přístupu poskytuje spolehlivé a vysoce výkonné linuxové technologie, technologie pro hybridní cloud a kontejnerové a Kubernetes technologie. Brněnská pobočka Red Hat Czech s.r.o. je jedním z největších vývojových center společnosti na světě. Red Hat pomáhá zákazníkům integrovat nové a stávající IT aplikace, vyvíjet aplikace založené na cloudu, standardizovat na svém špičkovém operačním systému a automatizovat, zabezpečovat a spravovat komplexní prostředí. Vysoce ceněná technická podpora, školení a konzultační služby z Red Hatu činí důvěryhodného poradce pro společnosti ze žebříčku Fortune 500. Z pozice strategické partnera poskytovatelů cloudu, systémových integrátorů, dodavatelů aplikací, zákazníků a open source komunit Red Hat pomáhá připravit zákazníky na digitální budoucnost.