IMPROMAT-COMPUTER – „HPE Partner roku 2022“

23. 6. 2023 - IMPROMAT

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. obdržel prestižní ocenění společnosti Hewlett Packard Enterprise „HPE Partner roku 2022“ v kategorii Gold.

Společnost Hewlett Packard Enterprise vyjádřila poděkování svým nejlepším obchodním partnerům v České republice za spolupráci v roce 2022 na slavnostním předávání cen a ocenění.

IMPROMAT-COMPUTER získal v rámci hodnocení nejlepších obchodních partnerů prestižní ocenění společnosti Hewlett Packard Enterprise a stal se „HPE Partner roku 2022“ v kategorii Gold. Uvedené ocenění potvrzuje významné postavení společnosti IMPROMAT-COMPUTER v oblasti dodávek technologií a řešení společnosti Hewlett Packard Enterprise v rámci ČR.

 

O společnosti IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. a partnerství HPE:

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. je dlouholetým Gold partnerem společnosti Hewlett Packard Enterprise.

O společnosti Hewlett Packard Enterprise:

Hewlett Packard Enterprise je globální společností poskytující edge-to-cloud platformu jako službu, která firmám pomáhá zefektivnit podnikání využitím všech jejich nashromážděných dat, ať jsou kdekoliv. Společnost HPE staví na desetiletích vývoje a inovací s cílem nabídnout nejlepší možnosti, jakými společnosti mohou podnikat. HPE poskytuje jedinečná řešení s dlouholetou zkušeností v cloudových platformách a se zpracováním IT úloh na koncových bodech, které pomáhají zákazníkům rozvíjet nové obchodní modely a celkově zvýšit jejich provozní výkon. Pro více informací navštivte: www.hpe.com.