IMPROMAT-COMPUTER – „HP Partner roku 2023“

23. 11. 2023 - IMPROMAT

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. obdržel prestižní ocenění společnosti HP „Partner roku 2023“ v kategorii „Největší HW reseller HP za rok 2023“.

Společnost HP předala ocenění HP Partner roku 2023 nejúspěšnějším obchodním partnerům a distributorům z České republiky a Slovenska. Letošní setkání se konalo v Barceloně. Ocenění nejlepším partnerům předala Kateřina Barbier, nová generální ředitelka společnosti HP pro Česko, Slovensko a Maďarsko a channel manager Pavel Machovský.

IMPROMAT-COMPUTER získal v rámci hodnocení nejlepších obchodních partnerů prestižní ocenění společnosti HP a stal se „Partner roku 2023“ v kategorii „Největší HW reseller HP za rok 2023“. Uvedené ocenění potvrzuje významné postavení společnosti IMPROMAT-COMPUTER v oblasti dodávek technologií a řešení společnosti HP v rámci ČR.

O společnosti IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. a partnerství HP:

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. je dlouholetým obchodním a servisním partnerem společnosti HP.

 

O společnosti HP:

Společnost HP Inc. (NYSE: HPQ) je celosvětovým lídrem v oblasti technologií a tvůrcem řešení, která umožňují lidem realizovat jejich nápady a zabývat se věcmi, na nichž jim záleží nejvíc. Společnost HP působí ve více než 170 zemích světa a nabízí širokou škálu inovativních a udržitelných zařízení, služeb a předplatitelských programů pro osobní počítače, běžný i 3D tisk, hybridní práci, hraní her a další. Více informací o HP Inc. naleznete na http://www.hp.com.