Profil skupiny IMPROMAT

IMPROMAT, skupina tří samostatných společností - IMPROMAT INT., IMPROMAT COMPUTERIMPROMAT KLIMA, jejichž společným hlavním cílem je spokojený zákazník. První ze společností IMPROMAT INT. byla založena již v roce 1990 a na jejích základech se během několika let vybudovala silná a stabilní skupina s více jak 150 zaměstnanci.

Skupina IMPROMAT se soustřeďuje na tyto specializované oblasti:

  • komplexní infrastruktura informačních a komunikačních technologií (ICT)
  • klimatizace a tepelná čerpadla
Profil skupiny IMPROMAT

INFRASTRUKTURA IT

IMPROMAT-COMPUTER zajišťuje komplexní infrastrukturu informačních a komunikačních technologií (ICT) v rámci regionu České a Slovenské republiky. Profesionálně řeší veškeré standardní i individuální požadavky zákazníků na informační a komunikační technologie od návrhu řešení, realizaci, až po provoz, správu, obnovu či úplný outsourcing. Působí aktivně zejména v oblastech systémových a servisních služeb, outsourcingu, systémové, aplikační a hardwarové infrastruktury, konsolidace, virtualizace a „cloud computingu“, bezpečnostních technologií a multilicenčního poradenství a správy softwarových aktiv. V rámci služeb a řešení se opírá o strategická a dlouhodobá partnerství s nejvýznamnějšími výrobci infrastrukturních technologií (například HP, HPE, IBM, Microsoft, RED HAT, VMware a další).

KLIMATIZACE

IMPROMAT KLIMA je oficiálním velkoobchodním zástupcem FUJITSU-GENERAL a CLINT pro Českou republiku. Dodává technologie klimatizací, tepelných čerpadel, chillery, fancoily, vzduchotechniky a další, včetně zajištění servisního zázemí. Firemní strategie je zaměřena na vynikající kvalitu jednotek, obchodně technickou podporu distributorů a v neposlední řadě na krátké dodací termíny jednotek i náhradních dílů.