SYSTÉMOVÉ A SERVISNÍ SLUŽBY

Cílem úseku služeb zákazníkům je zabezpečit kvalitní a rychlé servisní a systémové služby k plné spokojenosti zákazníka. Geograficky zajišťujeme tyto služby na území České a Slovenské republiky. V ostatních zemích, při realizaci nadnárodních projektů, spolupracujeme s vybranými specializovanými společnostmi, které zajišťují systémové a servisní služby v požadovaném rozsahu a kvalitě (např. Ruská federace, Ukrajina, Bělorusko, Belgie, Nizozemí apod.).

V ČR jsou zákazníkům k dispozici dvě hlavní systémová a servisní střediska (Zlín a Praha) a 20 regionálních technických kanceláří lokalizovaných po celé ČR. Zákazníci mají k dispozici jednotný kontaktní bod - centrální dispečink, který eviduje a koordinuje veškeré systémové a servisní služby. Tato struktura umožňuje nástup na zásah v kterémkoli místě ČR již do 4 hodin od jeho nahlášení.

K zajištění spokojenosti zákazníka patří samozřejmě silné partnerství s dodavateli - jsme dlouholetým výhradním servisním partnerem společnosti NEC Displays pro monitory, plazmové obrazovky a dataprojektory; servisním partnerem společnosti NEC Computers pro osobní počítače, notebooky a servery značky NEC, společnosti INGENICO pro EFT POS terminály, autorizovaným servisním partnerem společnosti Hewlett-Packard s právem využívat titulů HP Authorized Service Delivery Partner a HP Authorized Service Management Partner a poskytovat komplexní záruční i pozáruční servisní služby na celé portfolio produktů značky Hewlett-Packard a servisním partnerem společnosti DELL. Udělování těchto titulů je podmíněno pravidelnými školeními a certifikacemi servisních pracovníků, které jsou zároveň zárukou vysoké kvality poskytovaných servisních služeb.

Pro vybrané zákazníky máme podepsány servisní smlouvy i s dalšími předními světovými výrobci (IBM, Lenovo ...), což nám umožňuje
v rámci projektu u konkrétního zákazníka zajistit identickou úroveň servisu pro libovolnou značku jeho zařízení.