INFRASTRUKTURA, TECHNOLOGICKÉ CELKY

K hlavním stavebním prvkům naší společnosti patří bezesporu systémová a aplikační infrastruktura zejména z pohledu designu, podpory a provozu.

IMPROMAT-COMPUTER patří k předním společnostem v oblasti řešení komplexních technologických infrastrukturních celků ICT na klíč včetně následné podpory, návrhu, dodávek a správy hardwarových zařízení pro finanční instituce, velké podniky, veřejnou správu a samosprávu i SMB zákazníky. Portfolio hardwarových produktů zahrnuje kompletní nabídku značek Hewlett-Packard, IBM a Dell, ať už v oblasti unixové nebo wintelové serverové technologie, diskových polí včetně řešení zálohování dat a systémů, stolních či přenosných počítačů a tiskáren.

V části softwarových řešení systémové, aplikační a hardwarové infrastruktury dlouhodobě spolupracujeme s předními vendory (Microsoft, Symantec, VMware, Veeam a další) a dodavateli. Disponujeme zkušeným týmem certifikovaných technických specialistů, odborníků a projektových manažerů. K preferovaným softwarovým řešením patří zejména management a monitoring virtuální a fyzické infrastruktury a mobilních zařízení, migrace verzí infrastruktur (servery Microsoft Windows, Exchange atd.), desktop deployment, bezpečnostní řešení, zálohování a archivace a další sofistikovaná řešení.

V oblasti spolupráce s vendory systémové, aplikační a hardwarové infrastruktury ICT se dlouhodobě řadíme mezi nejúspěšnější dodavatele jejich produktů se schopností nabídnout kompletní předprodejní i poprodejní podporu. To je výchozím předpokladem k úspěšné realizaci sofistikovaných řešení s vysokou úrovní poskytovaných služeb u našich zákazníků.

IMPROMAT-COMPUTER spolupracuje s úzce specializovanými firmami na komplexních řešeních především v oblastech systémů pro správu dokumentů – ECM (Enterprise Content Management), správy uživatelských účtů – IDM (Identity/Access Management), řízení obchodních procesů - BPM (Business Process Management), obchodních softwarů, integrací a systémových služeb pro státní správu a samosprávu atd. Při dodávkách kooperuje s dalšími společnostmi holdingu IMPROMAT GROUP, se kterými se podílí na poskytování komplexních služeb zákazníkům.