PROFIL

Strategie

IMPROMAT-COMPUTER je členem skupiny samostatných společností IMPROMAT, jejichž společným hlavním cílem je spokojený zákazník.

IMPROMAT-COMPUTER v rámci skupiny IMPROMAT zajišťuje komplexní infrastrukturu informačních a komunikačních technologií (ICT) v rámci regionu České a Slovenské republiky. Profesionálně řeší veškeré standardní i individuální požadavky zákazníků na informační a komunikační technologie od návrhu řešení, realizaci, až po provoz, správu, obnovu či úplný outsourcing. Na trhu působí již od roku 1992.

IMPROMAT-COMPUTER se zaměřuje především na následující oblasti:

  • Systémových a servisních služeb
  • Outsourcingu
  • Systémové, aplikační a hardwarové infrastruktury
  • Konsolidace, virtualizace a „cloud computingu"
  • Bezpečnostních technologií
  • Multilicenčního poradenství a správy softwarových aktiv

V rámci služeb a řešení se opírá o strategická a dlouhodobá partnerství s nejvýznamnějšími výrobci infrastrukturních technologií (HPE Gold Partner, HP First Platinum, IBM Silver Business Partner, Microsoft Gold Competency Partner, Kaspersky Platinum Partner, VMware Solution Provider Premier...). V současnosti zaměstnává více než 125 pracovníků a je etablován na území České republiky a Slovenské republiky.

IMPROMAT-COMPUTER má zavedený systém řízení jakosti dle normy ISO 9001:2016 pro návrh a vývoj, komplexní dodávky a servis informačních technologií, systém managementu bezpečnosti informací dle normy ISO/IEC 27001:2014 a systém managementu služeb ICT dle normy ISO/IEC 20000-1:2018. Je tak zajištěna dlouhodobá vysoká odbornost, standardizovaná kvalita a bezpečnost informací.

Hlavní sídlo společnosti IMPROMAT-COMPUTER se nachází ve Zlíně. Zde se soustředí vedení firmy, centrální servisní dispečink a hlavní obchodně technická kancelář. Pro poskytování systémových a servisních služeb zejména pro oblast Čechy se využívá druhé centrum obchodně technická kancelář se sídlem v hlavním městě Praze. Služby a servis přímo na místě u zákazníků zajišťují vlastní technické kanceláře pokrývající plošně území České republiky. V rámci Slovenské republiky působí dceřiná společnost IMPROMAT-COMPUTER se sídlem v Bratislavě.

Profil společnosti ve formátu pdf ke stažení